Modernizace koupelny a bytového jádra

Nejlacinější varianta přestavby koupelny. Není potřeba bourat bytové jádro, provedou se pouze vnitřní úpravy – výměna vany nebo sprchového koutu, baterie, umyvadla a WC. Může se vybourat i část stěny mezi koupelnou a WC a tímto se koupelna opticky zvětší. Stávající stěny se mohou obložit obklady, případně se stěny, kde nebudou obklady, mohou přestěrkovat a vyštukovat. Dále se provedou potřebné úpravy elektrických rozvodů, rozvodů vody a odpadu pro koupelnu, WC a pro kuchyň.

Koupelna může být vybavena i novým sádrokartonovým podhledem vč.bodového osvětlení.

V případě, že plánujete v koupelně a na WC pokládat dlažbu, je nutno podlahu před pokládkou vyrovnat.

Tato varianta úpravy koupelny je výhodná, když již máte v kuchyni nainstalovanou novou kuchyňskou linku, protože není potřeba tuto linku demontovat.

Zmodernizovaná koupelna Vám poskytne mnohem víc, než jen pouhé plnění funkce očisty těla. Pracovně vytížený člověk chce po náročném dni v koupelně relaxovat a již takto upravená koupelna bude tyto požadavky splňovat.

Ceník modernizace koupelny

Určit přesnou cenu je téměř nemožné. Záleží na každém zákazníkovi, jakou má představu o své koupelně. Ceny jsou pouze orientační. Každá kalkulace ale vychází z dané situace a dispozice koupelny. Podle našich zkušeností cena za modernizaci koupelny začíná od 40 000 Kč. Rozpočet modernizace koupelny je ovlivněn rozsahem prací a především cenou za zařizovací předměty – obklady, dlažba a sanita. Modernizace koupelny se obvykle pohybuje v délce 5 až 7 dní, záleží na náročnosti modernizace.